Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Шановні чарівні пані!

Шановні чарівні пані!

Березень особлива пора, бо він освячений вашою усмішкою, ласкою та ніжністю, бо він вінчує весну в природі та в наших серцях.
Прийміть найщиріші вітання з нагоди чарівного жіночого свята – 8 Березня! 

Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса. Адже ви перетворюєте увесь світ на чарівну перлину, яку чоловіки кладуть і довічно кластимуть до ваших ніг.

Мудреці кажуть: "Царство жінки – це царство ніжності, тонкості і терпіння". І завдання чоловіка не зруйнувати його, а захистити від усіх можливих життєвих негараздів.

Свято 8 Березня є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.

Вам берегиням роду людського безмежна любов, повага та шана.
Бажаємо Вам долі довгої та світлої, сонця весняного, теплого і привітного, як усмішка дітей, у родині – злагоди, в роботі – успіхів, нев’янучої і вічної в душі весни.

Оркестр весни вже грає нам прем’єру -

Симфонію краси, добра й тепла.

І забувається буденність і кар’єра,

Немов зима і поруч не була.

За диригента тут чарівна пані,

Глибинна, мудра іскра у очах.

Ти Жінка – і в усіх в пошані,

Піднесена, мов музика, мов птах…