Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Творча зустріч шанувальників поезії "Серебряного века"

07 жовтня 2015 року в науково-технічній бібліотеці за підтримки заступника декана Ковальова Олександра Робертовича та директора бібліотеки Нефедової Ольги Никифорівни відбулася досить несподівана і напрочуд приємна творча зустріч шанувальників поезії. Ініціатором такої цікавої ідеї стала група студентів-філологів (перекладачів) II курсу електротехнічного факультету, яким до вподоби в нашому, такому буремному сьогоденні, читати, вивчати, обговорювати з друзями, перекладати на музику вірші своїх улюблених поетів «Серебряного века».

Примітно, що проходила вона в викладацькій читальній залі, яка носить ім`я колишнього директора бібліотеки Наталії Олександрівни Фоменкової. І це невипадково, так як свого часу вона була засновником літературної студії «Уголёк», яка, між іншим, працює і дотепер, вже понад 45 років.

Відкрила зустріч Ольга Никифорівна, прочитав свої улюблені вірші – Блока та Цвєтаєвої. Естафету підхопили студенти, які майстерно читали вірші улюблених ними поетів:

  • Міщенко Микола – С. Есенин. Черный человек;
  • Малиш Світлана – Б. Пастернак. Любить иных тяжелый крест, С. Есенин. Ночь;
  • Лях Ганна – С. Есенин. Заметался пожар голубой; Шаганэ…, А. Цветаева. Как хорошо;
  • Пустовалова – А. Блок. Суровый взор бесцветных глаз; Девушка пела в церковном хоре;
  • Тистечок Ольга – С. Есенин. Ты меня не любиш, не жалеешь;
  • Безродний Павло – С. Есенин. Мне осталась одна забава…

Непомітно пролетів час зустрічі, відкривши для кожного присутнього нові грані розуміння поезії!

           

На останок директор бібліотеки запросила всіх присутніх на чаювання. Вона запропонувала зробити такі зустрічі регулярними, щоби відкривати для себе інших, не менш талановитих та цікавих авторів, а може навіть самим спробувати мистецтво «віршування».

 

Відділ громадської інформації