Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Зараз в каталозi

Семінар-практикум «Нові продукти компанії «УФД/Бібліотека»

23 листопада 20016 р. на базі науково-технічної бібліотеки Національтного гірничого універнситету відбувся семінар-практикум
"Нові продукти компанії "УФД/Бібліотека"".

Мета семінару - ознайомлення з засобами користувача щодо доступу до інформації АБІС «УФД/Бібліотека» та набуття практичних навичок роботи з ними.

 

З вступним словом виступила директор науково-технічної бібліотеки гірничого Нефедова Ольга Никифорівна, привітавши всіх учасників семінару-практикуму та побажав всім плідної роботи.

Тренером семінару - представник компанії ТОВ «Український фондовий дім» - Ігор Карпенко. Семінар був побудований на практичному ознайомленні з можливостями окремих програмних модулів, а саме:

- ОПМ «WEB» - доступ через стандартний WEB браузер;

- ОПМ «Android» - доступ через смартфон/планшет з операційною системою Android;

- ОПМ «Термінал» - доступ через персональний комп’ютер/ноутбук/планшет з Java машиною і сенсорним монітором.

   

Участь у семінарі також прийняли наші колеги з наукової бібліотеки Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара, науково-технічної бібліотеки Державного хіміко-технологічного університету, наукової бібліотеки Державного аграрно-економічного університету, наукової бібліотеки Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту.

Семінар був корисний з точки зору набуття практичних навичок користування даним продуктом та як альтернатива його використання в бібліотечній галузі.