Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

"Весняний вояж в бібліотеці"

Березень... Але це ще не весна, а тільки передвесіння. Це пора пробудження нового життя, пора прозорості й чистоти, пора мрій та закоханості, а також пора здійснення неймовірних бажань.

Саме в цю пору співробітники науково-технічної бібліотеки разом із активістами Жіночої Ради гірничого університету провели святковий вернісаж «Весняний вояж», який відбувся 4 березня 2013 р. у студентській читальній залі (корпус 1, кімната 3).

Всіх присутніх жінок на весняному вернісажі привітав асистент кафедри екології НГУ Юрій Бучавий, котрий вміло керував цією подією в бібліотеці.

На вернісажі «Творенья женских рук умелых»було представлено багато різноманітних творчих робіт, що змайстрували наші жінки власними руками: це і картини, вишиті бісером; це і ляльки з тканини; і подушки-думочки; і сувеніри у стилі „де-купаж”, і букети квітів, зроблених з плодів та багато, багато інших чарівних експонатів, що відразу привернули до себе увагу всіх запрошених на весняне свято.

Тетяна Володимирівна Журавльова, доцент кафедри філософії й завзята майстриня, з великою любов’ю розповіла майже про кожний витвір, представлений на вернісажі та про його майстра. Після чого й сама представила на огляд присутнім свою колекцію шалей, плетених гачком.

Після демонстрації та обговорення, представлених на вернісажі виробів, слово взяли чоловіки.

Чоловіки з літературної студії „Угольок” запропонували всім присутнім жінкам прослухати своє літературне бачення понять „кохання”, „відносини”, „романтика”, „весна”, що вилились у поетичні рядки. Виступили молодий обдарований поет Микита ...., вже досвічені автори .... Кузин та Михайло Журавльов, неординарний Сергій К... й завершив цей віршований променад романтичний Сергій Куликов, молодий керівник літературної студії „Угольок”.

Запрошені гості також могли споглядати тематичну виставку популярної літератури для жінок та погортати сторінки різноманітних жіночих журналів