Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

З Днем знань!

Шановні педагоги та викладачі! Дорогі учні, студенти!

Від усього серця вітаємо Вас з Днем знань!

Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об'єднала багато поколінь: без перебільшення, його відзначають всі, від вихованців дитячих садків до людей, які давно вже закінчили школу чи ВНЗ. Це наше спільне свято, тому що в основі будь-якої справи, будь-який професії і навіть хобі лежать знання. Вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності.

Цього дня для тисяч першокурсників прозвучать перші дзвінки, для них настане новий життєвий етап, повний цікавих зустрічей і дивовижних відкриттів. Це урочистий і дуже хвилюючий день для всіх викладачів та студентів. Давня мудрість "Вік живи - вік учись" сьогодні актуальна, як ніколи, освіта стає основою для успішної кар'єри і благополучного життя. Стрімко зростаючий рівень технологій, розвиток наукомістких галузей, інноваційні підходи - все це вимагає безперервного навчання і постійного вдосконалення професійних навичок.

Тож бажаємо всім нам зберегти дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість розуму і зрілість міркувань! Бажаємо молодому поколінню захоплюючої подорожі у світ знань, викладачам - оптимізму, а батькам - мудрості та терпіння. Нехай цей навчальний рік стане для Вас відправною точкою до підкорення нових вершин! З Днем знань!

 

Колектив бібліотеки