Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Науково-технічна бібліотека змінює формат

Невдовзі відбудеться відкриття Івент-центру (хабу), який буде мати таку структуру:

·        Коворкінг (робочий простір для широкої аудиторії молодих підприємців, фрілансерів, дизайнерів, юристів, студентів і невеликих команд);

·        зони для перемовин (зона створена з максимальними зручностями для проведення бізнес зустрічей);

·        зона для проведення заходів (зона для семінарів, тренінгів, воркшопів, лекцій та конференцій та ін.);

·        створення зони психологічного релаксу (на перспективу) (зона, де є можливість відпочити в комфортних кріслах, послухати музику і почитати книги з нашої бібліотеки).

 Який публічний простір потрібний нашим споживачам у науково-технічній бібліотеці? Саме таке питання поставили на громадське обговорення у форматі «Світове кафе», яке відбулось 6 лютого 2019 року за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

В громадських обговореннях брали участь керівництво університету, студенти, креативні викладачі, і , звичайно, співробітники бібліотеки.

  • Що має відбувається у публічному просторі і що точно не повинно відбуватися?

  • Які перешкоди ми бачимо на шляху перетворення бібліотеки на публічний простір університету? Які найбільші ризики ми бачимо у світлі перетворення?

  • Які дії треба зробити та кого залучити, щоб подолати ці перешкоди?

  • Які ресурси ми вже маємо?

Це перелік тих питань, що обговорювались впродовж майже трьох годин.

Незвичний формат заходу дуже зацікавив учасників, а завдяки дружній атмосфері було запропоновано чимало ідей щодо наповнення Івент-центру, який, ми сподіваємось, буде відповідати всім потребам наших відвідувачів