Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Локальний фандрейзинг

28-29 березня співробітники науково-технічної бібліотеки (вже не вперше) взяли участь у тренінгу, який організувала німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Цього разу темою тренінгу був локальний фандрейзинг та кращі практики з його застосування. Чудові тренери Станіслав Клосовський та Христина Луців ділилися своїм досвідом.

 

Мета тренінгу — підвищення фінансової спроможності бібліотек та будинків культури, шляхом використання сучасних методів локального фандрейзингу. Учасники тренінгу, а саме представники бібліотек та будинків культури Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей, отримали практичні навички щодо залучення додаткових ресурсів для подальшої діяльності.

 

Корисним у процесі роботи став обмін досвідом та визначення конкретних напрямів подальшої діяльності.

Саме зараз працівники культурної сфери виступають у ролі агентів суспільних змін. Тому дуже корисним було дізнатись 3 секрети, щоб наша історія стала успішною; обговорити чи потрібен фандрайзер; вирішити з чого почати; дізнатись, як може фінансуватись культура і, нарешті, визначитись, що можемо робити вже зараз.

Дякуємо GIZ за можливість навчатися та надихатися, за нові знайомства та нові ідеї.

 

Творчій колектив

науково-технічної бібліотеки