Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Бібліотека – на допомогу студенту

Для якісного обслуговування користувачів сумісно з кафедрою «Охорони праці та цивільної безпеки» з 14 по 28 травня 2019 р. у cтудентській читальній залі ім. професора М. Я. Біліченка пройшов перегляд літератури за темами «Дегазація вугільних шахт. Утилізація шахтного метану», «Проектування вентиляції вугільних шахт» для студентів спеціальності «Гірництво», які отримують знання за освітніми програмами – Підземна розробка родовищ, Відкрита розробка родовищ, Охорона праці в гірництві, Транспортні системи та технології.

Була представлена ретроспектива наукових, навчальних видань з 1940-х років по сьогодення (понад 100 примірників), а також велика кількість наукової періодики за темою перегляду.

Заступник декана гірничого факультету з навчальної роботи на старших курсах, доцент «Охорони праці та цивільної безпеки», кандидат технічних наук Олег Анатолійович Муха переніс заняття з лекційної аудиторії до читальної зали бібліотеки для того, щоби студенти мали змогу на власні очі роздивитися та ознайомитися з представленими документами, а також – мали уявлення – куди звертатися за допомогою при подальшому самостійному пошуку інформації для своїх навчальних потреб.

Сподіваємося, що проведена «акція» допоможе студентам більш якісно засвоювати лекційний та практичний матеріал, використовувати отримані знання при курсовому та дипломному проектуванні, підготовці наукових статей та докладів для студентських конференцій тощо.

 

 

 

 

Студентська читальна зала

ім. професора М. Я. Біліченка