Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

З Новим 2020 роком!

Шановні колеги, партнери та друзі! Ось і добігає кінця ще один рік! Ми дуже вдячні Вам за відданість та допомогу!

Трохи шкода, бо в минуле відходять ті чудові події, які принесли нам зростання. Але попереду ще багато нового, яке нам належить пережити разом! Новий рік – це завжди старт. Початок чогось непередбачуваного і незвіданого. Тому зустрічати його завжди так зворушливо і трохи страшно. Новий рік – це завжди веселе свято, яке неможливо уявити без красивої ялинки, яскравих вогників, святкового столу та сподівань на майбутнє.

Легкою, морозною ходою наближається до нас Новий 2020 рік. Прийдешній рік – високосний, так нехай же в ньому буде не тільки більше днів, але і більше удач, успіхів, позитивних емоцій, приємних сюрпризів, довгоочікуваних подарунків, дивовижних відкриттів, більше свят, веселих пригод, щирих почуттів і щасливих миттєвостей! Нехай все, що прийде в Новому році, принесе тільки зміни на краще, добробут і зростання!

З Новим роком!