Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Візит Надзвичайного і повноважного посла Республіки Азербайджан в Україні Азера Худієва

20 лютого до Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» прибув Надзвичайний і повноважний посол Республіки Азербайджан в Україні Азер Худієв, його супроводжувала численна делегація представників азербайджанської діаспори.


За програмою візиту відбулася зустріч з керівництвом університету, також на ґанку головного корпусу університету, за участі молоді азербайджанської діаспори та студентів Дніпровської політехніки, пройшов флешмоб «За мир та людяність».

Основні активності відбулися в івент-центрі «CoLibry» Науково-технічної бібліотеки НТУ «Дніпровська політехніка».

За ініціативи громадського об’єднання «Об’єднаний Конгрес азербайджанців України у Дніпропетровській області» було проведено семінар на тему «Запобігання військових злочинів проти людяності в умовах збройних конфліктів». Від Дніпровської політехніки мали слово проректор з міжнародних зв’язків Олександр Шашенко та директор бібліотеки Геннадій Онищенко.


Почесними гостями заходу були: Надзвичайний і повноважний посол Республіки Азербайджан в Україні Азер Худієв, старійшина ОКАУ Хафиз Асланов, професор Дніпровської металургійної академії Сулейман Рахманов, голова Спілки ветеранів та інвалідів АТО Артем Хронюк.

                         

По закінченні семінару для гостей була проведена екскурсія університетом.

Творчий колектив науково-технічної бібліотеки