Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Корнієнко І. С. Півстоліття українського радянського кіно: сторінки історії

Корнієнко І. С. Півстоліття українського радянського кіно: сторінки історії / Іван Корнієнко. – Київ : Мисцетво, 1970. – 228 с.

Українське радянське кіно дало світові такого велетня культури, як О. Довженко, прославлених митців екрана А. Бучму, І. Савченка, Д. Демуцького та ін. – цілу плеяду видатних акторів, режисерів, операторів, імена яких – окраса й гордість мистецтва. Видання лаконічно і послідовно висвітлює традиції, творчі здобутки і тенденції розвитку українського радянського кіно впродовж його півстолітнього існування. Не претендуючи на вичерпність і повноту охоплення подій і  явищ, що відбувалися в українському кіно, автор видання Іван Корнієнко – кінознавець і сценарист – прагне в дохідливій формі розповісти читачам про найбільш важливе і значне. Численні ілюстрації (кадри з фільмів, портрети, малюнки) становлять невід`ємну частину книги і розширюють її пізнавальне значення. Виданняя містить також повну фільмографію художніх кінокартин (1917-1967), створених в Україні, і перелік українських фільмів, що були відзначені почесними призами на міжнародних фестивалях.