Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Хемінгуей Е. Твори в чотирьох томах : пер. з англ.

 

Хемінгуей Е. Твори в чотирьох томах : пер. з англ. / Ернест Хемінгуей ; редкол.: О. Гончар та ін. – Київ : Дніпро.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Том 1. Романи та цикли оповідань / вступ. ст. Д. Затонського ; комент. Т. Денисової. – Київ : Дніпро, 1980. – 717 с.

 

До першого тому чотиритомного видання творів видатного американського письменника Ернеста Хемінгуея (1899-1961) увійшли кілька збірок оповідань, повість «Весняні води», а також романи «І сонце сходить» («Фієста») та «Прощавай, зброє» – твори про знівечені долі молодих людей так званого «втраченого покоління» після першої світової війни.

 

 

 

 

 

Том 2. Роман. Оповідання. П’єса / післямова Т. Денисової. – Київ : Дніпро, 1980. – 694 с.

 

До другого тому творів увійшли книги «Зелені узгір’я Африки», «Маєш і не маєш», п’єса «П’ята колона», кілька циклів оповідань та вибрана публіцистика.

 

 

 

 

 

Том 3.    Романи. Повість. Оповідання / післямова Т. Денисової. – Київ : Дніпро, 1981. – 663 с.

 

У третьому томі вміщено роман «По кому подзвін» про боротьбу іспанського народу проти фашизму та твори 50-х років – оповідання, повість «Старий і море» та роман «За річкою, у затінку дерев».

 

 

 

 

 

Том 4.  Нарис, спогади, роман, оповідання, публіцистика / післямова та основні дати життя і творчості Ернеста Хемінгуєя Т. Денисової. – Київ : Дніпро, 1981. – 718 с.

 До четвертого тому увійшли посмертно опубліковані твори «Небезпечне літо», «Свято, що завжди з тобою», роман «Острови в океані», «Оповідання про Ніка Адамса, вибрані репортажі, публіцистика, листи.