Творча зустріч з письменником-дніпрянином, відомим блогером, журналістом та політичним оглядачем Яном ВАЛЄТОВИМ

5 жовтня у викладацькій читальній залі імені Н. А. Фоменкової Науково-технічної бібліотеки за ініціативи кафедри Історії та політичної теорії відбулась творча зустріч з письменником-дніпрянином, відомим блогером, журналістом та політичним оглядачем Яном ВАЛЄТОВИМ. У 1986 р. закінчив  фізико-технічний факультет  Дніпропетровського національного університету. Після закінчення ДНУ нетривалий час працював інженером у відділі механізації та складського господарства ДП «УКГІПРОМЕЗ».  Був капітаном команди КВК ДНУ, членом Всесоюзного Клубу «Що? Де? Коли?». Один з творців гри «Брейн-ринг». З 1987 року займається бізнесом.  Публікував статті в інтернеті і газеті «Бізнес» під псевдонімом Борис Бітнер. Перший роман, трилер «Лівий берег Стіксу», вийшов у Києві 2005 року. Автор фантастичного циклу «Нічия земля», трилогії «Проклятий», романів «Прицільна дальність», «Залишитися в живих», «1917» та інших творів.

Вітаючи студентську спільноту у залі, письменник згадав своє студентське життя, розповів про особливості навчання в університеті вісімдесятих років минулого століття, про свій шлях у письменство, про враження від мандрівок світом, про власне бачення подій, що відбуваються в нашій державі.

Молодь цікавилася думкою письменника з тих питань, які сьогодні турбують її найбільш: майбутнє України та місце особистості в ній, можливості самореалізації молодої людини в теперішніх умовах, сучасні літературні тенденції та місце літератури у житті  освіченого громадянина.

Письменник був приємно вражений гостротою питань та формулювань, що звучали в аудиторії, адже тут зібралися майбутні політологи, соціологи, історики, які відточували майстерність риторики.

Наприкінці зустрічі відомий блогер зізнався, що йому дуже цікаво спостерігати сучасну молодь, дізнаватися її думок та поглядів, а також дав невеличке напуття студентам – не полишати читання ні в якому разі, адже тільки читання (будь-яке, паперове чи електронне) розвиває в людині здатність мислити та аналізувати, на все мати свою точку зору.

Вас може так само зацікавити

Неймовірні пророкування Станіслава Лема Art

Неймовірні пророкування Станіслава Лема

З новим роком! Art

З новим роком!

Увага! Перереєстрація користувачів! Art

Увага! Перереєстрація користувачів!

Мудрі, світлі, милі, добрі пані! Art

Мудрі, світлі, милі, добрі пані!