Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Літературна студія «Вуглик»

Друзі!

З 4-го вересня 2017 року в університеті відновила роботу літературна студія «Вуглик», що плідно працює вже майже 50 років і має чимало традицій.

Запрошуємо усіх, хто цікавиться літературою, пробує себе в написанні поетичних або прозових творів українською чи російською мовами.

Члени нашої студії – студенти, співробітники та викладачі нашого університету та інших вишів міста. Деякі з них мають окремі поетичні чи прозові видання, публікації в журналах і збірках – і багато з цих творів обговорювались саме на засіданнях «Вуглика». Керівником студії є відома не тільки в Україні, а й за кордоном поетеса, колишня «випускниця» літстудії Людмила Некрасовська.

Приходьте щосереди о 16.00 до читальної зали (1-й корпус, ауд №7). Тут вас почують, допоможуть розкритися вашим здібностям і таланту . Ми раді зустрічам з людьми, чиє серце відкрито спілкуванню, хто не байдужий до художнього слова.