Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Розпочато випуск журналу «Кібербезпека» (Cybersecurity)

Шановні колеги!

Національний технічний університет України «Київський політехнічний університет ім. І. Сікорського» заснував науковий журнал «Кібербезпека» (Cybersecurity). У І кварталі 2018 року заплановано розпочати випуск. Журнал видаватиметься українською та англійською мовами.

У журналі оприлюднюватимуться результати новітніх наукових досліджень та практичних розробок з питань гарантування безпечного функціонування та організації захисту потенційно вразливих об’єктів від загроз у кібернетичному просторі.

Науковці університету (інженерно-технічні фахівці у галузях кібернетичної та інформаційної безпеки, інформаційних технологій, суміжних розділів технічних, природничих і гуманітарних наук) мають можливість надрукувати свої праці у цьому журналі.

Додаткову інформацію можна отримати від контактної особи: Напреєнко Андрій Васильович (E-mail: andrey.napr@gmail.com; http://csjournal.ipt.kpi.ua )