Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Зараз в каталозi

Розпочато випуск журналу «Кібербезпека» (Cybersecurity)

Шановні колеги!

Національний технічний університет України «Київський політехнічний університет ім. І. Сікорського» заснував науковий журнал «Кібербезпека» (Cybersecurity). У І кварталі 2018 року заплановано розпочати випуск. Журнал видаватиметься українською та англійською мовами.

У журналі оприлюднюватимуться результати новітніх наукових досліджень та практичних розробок з питань гарантування безпечного функціонування та організації захисту потенційно вразливих об’єктів від загроз у кібернетичному просторі.

Науковці університету (інженерно-технічні фахівці у галузях кібернетичної та інформаційної безпеки, інформаційних технологій, суміжних розділів технічних, природничих і гуманітарних наук) мають можливість надрукувати свої праці у цьому журналі.

Додаткову інформацію можна отримати від контактної особи: Напреєнко Андрій Васильович (E-mail: andrey.napr@gmail.com; http://csjournal.ipt.kpi.ua )