Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Пізнай Україну очима книги

День пам`яток історії та культури – свято України. Воно припадає також на міжнародний День пам`яток і визначних місць.

До вашої уваги виставка-подорож до Дня пам`яток історії та культури “Перлини України” (1/11).

У кожного народу є корені, які живлять крону в найпосушливіші роки. Такими коренями у нас є багата історія та культура. Ми подекуди й гадки не маємо, скільки пам`яток європейського та всесвітнього значення на території рідної країни. З минулого ми отримали ці безцінні історичні та архітектурні пам`ятки. Вони наша гордість і одночасно – біль. Гордість – бо вони прикрашають наші міста, біль – бо старіють, руйнуються....

Чи буде у наших нащадків можливість милуватися ними, доторкнутися до минулого, цілком залежить від нас. Людина, яка не усвідомлює цінності подібних речей, має мертву душу, адже її ніщо не пов`язує із рідною історією та культурою. Намагайтесь пізнати пам`ятки нашої історії через книгу. Пропонуємо познайомитися з деякими книгами фонду нашої бібліотеки про видатні пам`ятки українського зодчества. Донести красу архітектурних споруд допоможуть фотоілюстрації, якими багате кожне із представлених видань. То ж мандруємо разом. Збережемо надбання віків.

            16.04.18 – 30.04.18

 “Архітектура – це той же літопис світу. Вона промовляє тоді, коли вже всі мовчать: і легенди, і перекази...

(Микола Гоголь)

 

Читальна зала гуманітарних видань