Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Події

Золя був особистістю неординарною. У ньому нез'ясовно поєднувалися глибокий реалізм – той самий, яким пронизані всі його твори, і всеосяжний романтизм, який супроводжує письменника все життя.
До дня народження найвідомішого в світі казкаря –  колекція скульптур героїв Ганса Крістіана Андерсена з різних країн.
Ганс Крістіан Андерсен – неперевершений казкар всіх віків і народів, відомий своїми неймовірно цікавими, повчальними, добрими і веселими, а, іноді, сумними історіями. Діти всього світу зачитувалися ними. При цьому вони вчилися любити, товаришувати, довіряти і,…
31 березня виповнюється 335 років від дня народження Йоганна Себастьяна Баха (1685-1750), німецького композитора, органіста, скрипаля, представника стилю бароко, творця світової музичної класики, який вважається одним із найвидатніших композиторів світу.
27 березня Міжнародний день театру Розкішні будівлі, побудовані губернським архітектором Федором Булацелем, були центрами театрального і клубного життя Катеринослава на початку XX століття. Більшість з них збереглися і зараз, але в цілковито перебудованому вигляді. В…
Шановні колеги! Під час карантину бібліотека працює дистанційно.
Перехід на літній час в Україні відбудеться у неділю, з 28 на 29 березня. У цю ніч о 03.00 українці переведуть стрілки годинника на годину вперед. Тож, вставати доведеться раніше.
Поява і поширення уханського вірусу стало топ-темою останніх тижнів. Інформація постійно оновлюється в ЗМІ, месенджерах та соціальних мережах. Разом з достовірними даними ширяться безліч чуток і фейків. Ми зібрали найпопулярніші питання про новий коронавірус і…
Наші чарівні пані, найпривабливіші і найчарівніші, у цей чудовий день ми вітаємо вас зі святом весни!
20 лютого до Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» прибув Надзвичайний і повноважний посол Республіки Азербайджан в Україні Азер Худієв, його супроводжувала численна делегація представників азербайджанської діаспори.
Сторінка 1 з 18