Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Презентація книги Галини Алексєєвої «Иная реальность»

18 травня 2017 року викладацька читальна зала ім. Н. О. Фоменкової науково-технічної бібліотеки університету радо вітала чарівну й енергійну жіночку – Галину Олексіївну Алексєєву і гостей, що зібрались на презентацію її нової книги «Иная реальность».

Зустріч відбувалась саме тут, тому що життя авторки тісно пов’язане з Гірничим – її дід, Олександр Митрофанович Терпигорєв, гірничий інженер, академік, у 1919 р. був ректором, а у 1921-1922 рр. завідував кафедрою гірничого мистецтва. Батько і мати теж завідували кафедрами в Гірничому. Та і для самої Галини Олексіївни наш університет – alma mater. Вона була його студенткою у 50-х роках минулого століття.

Протягом багатьох років автор є членом літературної студії «Уголёк», і «угольківці» теж були присутні на зустрічі, вітаючи літературну колегу з виходом нової книги.

У фонді бібліотеки вже є видання Г. О. Алексєєвої: збірка поезій «Мелодии любви», а також прозові збірки «Встречи с прошлым» та «Третий выстрел».

Присутні на зустрічі зазначали, що оповіданням автора притаманні вміння заінтригувати читача, чітке викладення думок героїв, вивіреність наукових фактів, що вплетені в оповіді. При цьому, сюжети оповідань – скоріше, містичні і тримають читача в напрузі аж до кінця.

Сама Галина Олексіївна розповіла, як надходять до неї думки, що втілюються в літературні рядки. Цікаво, що вона с самого початку, ще не приступивши до написання, знає, чим скінчиться те чи інше оповідання.


На зустрічі друзями авторки зачитувались невеличкі уривки з оповідань. У залі панувала дружня і дуже щира атмосфера, адже і сама Галина Олексіївна – людина цікава, неординарна і дуже щира. А іще було чимало квітів.

 

 

Довідково-бібліографичний відділ