Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Вітання з Всеукраїнським днем бібліотек!

Шановні колеги та читачі!

    Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

    Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади. Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства. Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку — вічних пам’яток писемності, а її служителі — вірними зберігачами духовної спадщини поколінь.

    Вступаючи в царство книг, до бібліотеки, так легко загубитися! Добре, що завжди на допомогу готовий прийти її хранитель - бібліотекар!

    Дякуємо за ваше терпіння і спокій, які ви даруєте оточуючим.

    Будьте наповнені загадками і секретами, як не дочитана до кінця захоплююча книга. Нехай життя буде настільки ж яскравим і насиченим, як інформація, якою ви допомагаєте наповнитися кожному відвідувачу.

    Шановні читачі бібліотек! У цей день, як і завжди, бібліотека працює для вас! Пам’ятайте, що тут Ви створюєте своє особисте майбутнє та майбутнє своїх дітей! Приходьте до вашої бібліотеки і вона стане для вас привітною домівкою, зручним місцем для роботи, приємною вітальнею для спілкування з друзями та майданчиком для вирішення актуальних проблем, що вас турбують. Адже саме у такий спосіб закладаються підвалини партнерських стосунків між бібліотеками та громадськими ініціативами. Такі партнерства поціновуються міжнародною спільнотою і свідчать про рівень розвитку бібліотеки як суспільної інституції.

    Бажаємо усім читачам і працівникам бібліотек творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра, віри у світле майбутнє і наснаги для його творення!

З повагою,

колектив бібліотеки!