Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Літературний вечір "Самотність"

Люди самотні, тому що замість мостів

вони будують стіни.

Станіслав Єжи Лец

Творчі чаювання в бібліотеці тривають.

05 жовтня 2017 року у викладацькій читальній залі ім. Н. О. Фоменкової науково-технічної бібліотеки студенти фінансово-економічного факультету (Катерина Педаховська, ЕКфе-15 та ін.) зорганізували літературний вечір з трохи сумною назвою «Самотність». Осінь — така пора року, яка навіває на людину меланхолійність, зажурливість

.

Молоді люді спробували своєю творчістю довести зворотнє:  «У теплій та неформальній атмосфері ми читали вірші, слухали уривки авторських творів і пісні під гітару. Та, звісно, обговорювали: чи є самотність, добре це чи погано, як боротися з цим почуттям, щоб воно не затягло у прірву депресії. В організації та проведенні цього вечора нам дуже допомогли працівники університетської бібліотеки. Ми щиро дякуємо, бо без їх підтримки наше засідання було би неможливим. За допомогою тематичної виставки видань класиків та сучасних авторів був відтворений літературний «світ самотності». Сподіваємось зробити такі вечори доброю традицією нашого університету».

Звучання гітари, доброзичливі посмішки, філіжанка гарячого чаю, затишна атмосфера зали надихали учасників до вільного, приємного спілкування.

 

 

Відділ громадської інформації

НТБ НГУ