Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Перегляд документів на допомогу викладанню та вивченню іноземних мов

    З 25 по 31 жовтня 2017 р. науково-технічна бібліотека зорганізувала Перегляд документів на допомогу викладанню та вивченню іноземних мов, який був розрахований на викладачів та студентів університету, зібрав майбутніх перекладачів з англійської, німецької, французької, іспанської та італійської мов.

    Майже 300 примірників підручників, методичних, художніх, пізнавальних та періодичних видань, – як адаптованих, так і автентичних текстів – було представлено у викладацькій читальній залі ім. Н. О. Фоменкової.

    Під час перегляду студентів знайомили з виданнями, які можуть стати у пригоді в навчальних та пізнавальних цілях; пояснювали, які видання можна отримати додому, як заповнити вимогу-замовлення. Чимало студентів зацікавилося примірниками, з якими можна було безпосередньо ознайомитися, погортати і скористатися ними.

 

    Перегляд відвідали майже 10 груп першо- та старшокурсників разом з викладачами кафедри Перекладу (проф. Веденська Т. Ю., доц. Орлова М. В.), частина з них потім звернулась на абонемент, щоб замовити книжки. Декілька викладачів (доц. Бердник Л. В. , ст. викладач Гаврилова А. В.) провели заняття просто в залі, використовуючи представлені на перегляді видання.

             

    Сподіваємося, що розкриваючи вкотре свої фонди перед користувачами, бібліотека Гірничого надає молоді можливості плідно навчатися та самовдосконалюватися.

 

Валова Т. М., бібліотекар II категорії