Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні Колеги, Студенти та просто Друзі нашої бібліотеки!

Від усього серця вітаємо Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами — Новим Роком та Різдвом Христовим! 

  Ось і минув 2017 рік – непростий, різнобарвний, однак надзвичайно важливий.

  Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що цей рік був прожитий не дарма. Він був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями й подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Цього року ми пережили безліч переломних подій.

  Хочеться побажати Вам викинути все старе і непотрібне перед зустріччю Нового Року! Так прийнято в багатьох країнах. Давайте й ми викинемо образи і засмучення, брехню і ненависть, заздрість і користь, все, за що так соромно… Але все найкраще, що можна згадати і уявити давайте дарувати один одному з усмішками не тільки в новорічну ніч, а й весь рік! Нехай це стане нашою доброю традицією !

  Новорічні і Різдвяні свята — час казкового настрою, загадування бажань і віри у здійснення мрій. Час, коли ми підсумовуємо минуле і будуємо плани на майбутнє, сподіваючись на краще, мріємо, загадуємо бажання. Нехай ці свята будуть вісниками оновлення, мрій і  сподівань та принесуть Вам  і  Вашим  родинам добро,  мир  і  достаток, нехай любов огорне ніжним покривалом, а удача посміхнеться теплою материнською усмішкою!

  Нехай Новий Рік принесе нові сили для втілення самих амбітних планів і звершень. Спасибі за те, що ви були і залишаєтесь з нами.

  У новому році бажаємо, щоб Ви зробили все те, про що так давно мріяли та віримо, що Ви відчуєте турботу з боку коллег та тепло друзів і близьких.

 

Коли проб’є дванадцята година,
І старий рік зустрінеться з Новим,
Хай пощастить і Вам, і всій родині,
Ми зичимо, щоб посміхнулись Ви!
Хай казку принесе на крилах вечір,
І казка щоб затрималась на вік,
І під ялинку щоб чарівні речі
Приніс Вам щедрий Новий рік!

 

 

Гарних Вам свят! Та до зустрічі у Новому році!

З Новим роком і Різдвом Христовим!

З найкращими побажаннями,

колектив науково-технічної бібліотеки