Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Подаруємо одне одному святковий настрій!

Час новорічних та різдвяних свят - завжди очікування гарної, доброї казки, яка приходить в кожну домівку.

Напередодні Нового року (19.12.17) Жіноча рада університету оголосила конкурс на краще оформлення кабінету, лабораторії, відділу або виготовлення окремої композиції до новорічних та різдвяних свят.


На цю пропозицію активно відгукнулося чимало бажаючих — передноворічна метушня перетворює навіть поважних науковців на дорослих дітей, які в очікуванні свята, здатні на веселі та неочікувані вчинки. А новорічні прикрашання — чи то власної оселі, чи то свого робочого місця — надихають людей до неймовірних перетворень на чарівників, в руках яких оживає навіть папір та скло, новорічна мішура та різнобарвні фарби.

Впродовж часу, що залишався на Нового року, комісія відвідала всіх, хто виявив бажання прийняти участь в святковій акції. Представлені новорічні композиції були сфотографовані і комісія розпочала роботу по різноманітних номінаціях.

І, нарешті, 11 січня 2018 р. у викладацькій читальній залі ім. Н. О. Фоменкової науково-технічної бібліотеки відбулася урочиста церемонія нагородження учасників конкурсу. Голова Жіночої ради Любов Лупацій зазначила, що комісія не очікувала такого потужного креативу університетських колег. А ще їх підкорила щира доброзичливість та позитивна енергія кожного підрозділу, який вони відвідали. Тому комісія цього разу вирішила не вирізняти нікого та відзначити призами всіх учасників, оскільки це був перший досвід такого масштабу. Серед конкурсантів були такі підрозділи та індивідуальні учасники: вахта першого корпусу, комендант першого корпусу Г. В. Гладун, бібліотека, каф. Історії та політичної теорії, Центр культури української мови ім. О. Гончара, приймальня ректора, учбовий відділ, каф. Обліку та аудиту, каф. Основ конструювання механізмів і машин, каф. Будівництва, геотехніки та геомеханіки, каф. Загальної та структурної геології, каф. Збагачення корисних копалин, Науково-дослідницька частина, каф. Транспортних систем і технологій.

   

Наприкінці урочистостей голова Жіночої ради звернулась до присутніх зі словами найкращих побажань здоров’я та наснаги у новому році, запропонувала продовжити цю традицію створення святкової атмосфери на передодні великих свят та висловила глибоку вдячність за розуміння та небайдужість всіх, хто прийняв участь у збиранні коштів для підшефного дитячого будинку до новорічних свят.

          

Відділ громадської інформації НТБ НГУ