Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Усіх представниць прекрасної половини людства вітаємо з весняним святом, з жіночим днем.

Усіх представниць прекрасної половини людства вітаємо з весняним святом, з жіночим днем.

Свято 8 березня неймовірно вдало збіглось із початком найбільш прекрасної пори — весною. У цей час вся природа оживає. Кажуть, що весна — час кохання, нового життя, найпрекрасніших квітів і не випадково, напевно, саме тепер ми вітаємо жінок, адже вони втілюють у собі найгарніші весняні якості: сонячну посмішку, непередбачувану весняну грозу, ніжність і свіжість першого листя.

Жінка – прекрасне, крихке і, разом з тим, величне і сильне диво природи.

Сьогодні весняний день,  в який кожен чоловік повинен бути лицарем, а жінка – королевою та  відчувати себе особливою, чути тільки компліменти

Свято 8 березня означає, що квіти вже щосили затіяли парад неймовірної краси. Ми бажаємо, щоб з ними наввипередки розцвіла і ваша відкрита усмішка. Нехай ваше серце радіє — наповнене світлом. Нехай буде побільше таких днів, коли чоловік залишається лицарем, а жінка - тією, кому така людина необхідна.

Кожна з вас несе в собі часточку весни. Красиві і сяючі, ніжні та яскраві, квітучі та запашні як перші квіти. Ви незмінно викликаєте трепет чоловічих сердець. Нехай з новою весною в ваш дім прийдуть щастя і любов. Зі святом! З 8 Березня!

До Вас посміхається ранок весняний
Даруючи чистих небес голубінь.
Ви завжди прекрасні, кохані, жадані,
Серця зігріває Ваш погляд ясний.
Нехай Вам завжди посміхається доля,
Хай шириться простір для сонячних мрій.
Хай низько вклоняються квіти довкола,
Бо Ви у цей день — королеви весни.