Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Партнерство з німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ

Науково-технічна бібліотека Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» – перша університетська бібліотека в Україні, яка отримала технічне обладнання від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ та для якої було організовано заходи з підвищення професійних навичок.

Починаючи з січня 2018 року, науково-технічна бібліотека НТУ "Дніпровська політехніка" є партнером німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ і бере активну участь у навчальних заходах, організованих для директорів закладів культури із Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей.

В рамках цього співробітництва директор бібліотеки НТУ "Дніпровська політехніка" Онищенко Г.А. взяв участь у тренінгах:

  • зі стратегічного планування (м. Харків),
  • з PR та комунікацій (м. Запоріжжя).

З ініціативи активних співробітників бібліотеки (В. Г. Римар, Т. М. Валова, Т. О. Недайвода, Л. В. Лоздан) було розроблено проект створення Центру мультикультурного творчого спілкування студентської та наукової молоді НТУ «Дніпровська політехніка» та оформлена Заявка на отримання фінансової підтримки для реалізації цього проекту. Завдяки плідній праці та творчій ініціативі бібліотека отримала грант від німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Розвиваючи партнерські відносини, 14-15 травня 2018 року GIZ організовує на базі науково-технічної бібліотеки тренінг з управління персоналом «Основні компетенції ефективного керівника». У навчанні візьмуть участь 18 директорів бібліотек та будинків культури із Дніпропетровської та Харківської областей.