Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Свято хранителів мудрості

Дорогі колеги та друзі!

30 вересня вся читаюча Україна святкує день бібліотек.

Сучасна бібліотека - це і сховище культурного надбання, справжнього духовного багатства нації, і центр освіти, і інформаційна основа будівництва високорозвиненого суспільства.

Сьогодні так розвинений цифровий світ, що він здається майже реальним, але все одно, ніщо не замінить паперову книгу! Товсту або тонку, новеньку, із запахом друкарської фарби або старовинну, в тендітній палітурці ... 

Книги - найкращі зберігачі знань людства, у них - цілий світ!

У бібліотеку ми поспішаємо за підручниками, романами, науковою літературою, словниками ... І все-таки бібліотека - це не тільки багаті книжкові фонди і нові технології, це, насамперед, люди. І звичайно, нам не обійтися без допомоги бібліотекаря! Записати, продовжити, допомогти знайти в лабіринтах шифрів...

У всі часи ви, бібліотекарі, гідно виконуєте свою місію - зберігаєте знання та культурну спадщину для наступних поколінь. Вся ваша діяльність спрямована на людину, на розкриття духовних і творчих сил, і тому важко переоцінити її необхідність і значимість

Ви робите велику і благородну справу - даруєте щастя спілкування з книгою. Нехай ваша працьовитість та високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал країни!

Хай це свято дарує вам чудовий настрій та теплі слова від усіх, хто вважає бібліотеку джерелом для здобуття знань, а робота приносить тільки задоволення.

День бібліотек - це свято не тільки самих працівників бібліотек, але й відвідувачів. Згадайте знаменитий вислів Вільяма Шекспіра: «Користуйтеся справжнім, щоб зміцнити своє майбутнє щастя». Так давайте ж побажаємо нашим читачам частіше заглядати в бібліотеку, не соромлячись звертатися за допомогою до мага-бібліотекаря, щоб в майбутньому, та й в сьогоденні, будувати відносини з людьми як можна краще!

З Днем бібліотек!