Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

GIZ проводить тренінг з фандрайзингу

Німецьке товариство міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» організувало черговий навчальний захід для переможців грантового конкурсу із Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей.

         

На цей раз – це тренінг з фандрайзингу «Залучення фінансування у заклади культури та освіти». За погодженням з адміністрацією НТУ "Дніпровська політехніка" бібліотека надала приміщення та забезпечила технічну підтримку цього заходу.

          

Упродовж дводенного (11-12 жовтня) тренінгу понад 30 учасників, ознайомившись з численними презентаціями з фандрайзингу тренера (Тетяна Білецька), плідно працювали над розробкою імпровізованих проектів, починаючи від бреймштормінгу з формулювання основних ідей майбутніх проектів до складання грантових заявок.

            

Сподіваємось, що цей цікавий та змістовий тренінг,  сприятиме підвищенню рівня учасників щодо проектно-гранової діяльності, дозволить оперувати всебічними знаннями у сфері пошуку та залученню донорського фінансування у свої заклади.

Дякуємо GIZ за плідне співробітництво.