Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Дарування книжок продовжується

Навздогін книжковому святу, яке відбулося 10 жовтня 2018 р. у науково-технічній бібліотеці Дніпровської політехніки, дарування книжок продовжується. Наші колеги — доцент кафедри системного аналізу і управління Тимур Желдак та студентка Юлія Таначова (САіт-15-1) передали до фонду бібліотеки чималу кількість видань художніх творів. Переважно — пригодницького та фантастичного жанрів, що так полюбляються нашим книголюбам.

                       

Адже відомо, що допоки є запит на книгу в суспільстві, доти є потреба для саморозвитку, пізнання та вдосконалення людини. Дарунок книги – це заклик до інтелектуальної дружби, знак поваги і бажання зробити нас усіх мудрішими, а, значить, кращими й духовно багатшими. Не дарма ж кажуть, що всі подарунки поділяються на дві категорії: хороші подарунки – і книжки. То влаштуймо собі маленьке свято – просто вже.

Добрі справи робити приємно! Щіро вдячні всім!

                          

Завжди Ваша, Бібліотека!