Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Вітаємо колег!

Хочемо привітати наших колег — Людмилу Некрасовську, керівника літературної студії «Вуглик» і Тетяну Валову, бібліотекаря першої категорії науково-технічної бібліотеки НТУ «ДП».

        

У жовтні 2018 року відбулося святкування 10-ї річниці діяльності Міжнародного творчого об`єднання дитячих авторів (МТО ДА). На урочистостях була відзначена літературна праця Людмили Некрасовської і Тетяни Валової.

 Міжнародне творче об'єднання дитячих авторів (МТО ДА) - організація поетів, прозаїків, художників, композиторів і журналістів, яку в 2008 році зібрав під гаслами відданості дитячій літературі та творчості для дітей дитячий поет і подвижник Леонід Брайловський.

                         

 Мета об'єднання - всебічна підтримка авторів, які пишуть для дітей, сприяння процесу розширення сучасного літературного простору за допомогою Інтернету, розвиток дитячої творчості.

 З 2012 р. на порталі Об'єднання дитячих авторів виходить художньо-публіцистичний інтернет-журнал для юнацтва «Ступени», до складу редколегії якого входять: Леонід Брайловський (головний редактор), Людмила Некрасовська (випусковий редактор), Тетяна Валова, Людмила Чеботарьова. Журнал виходить під егідою Видавництва для дітей та юнацтва «Брайленд» та Конгресу літераторів України.

                                             

 Людмила Некрасовська, в якості відзнаки, отримала оригінальну, дивовижну «книгу» та Почесний ювілейний диплом «За виняткові заслуги, високий професіоналізм у розвитку творчості для дітей та особистий внесок у розвиток програми МТО ДА "Ми - Діти книги!"

        

   Тетяна Валова отримала Почесний ювілейний диплом «За активну участь в роботі редколегії, організацію і проведення найбільш важливих заходів Об'єднання, високий рівень художніх творів і підтримку програми «МИ - Діти книги!».

 Вітаємо Людмилу і Тетяну, пишаємося їх досягненнями, по доброму заздримо талантам колег, захоплюємося їх творчістю.

Завжди Ваша, Бібліотека!