Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

З Новим 2019 роком!

ДОРОГІ ДРУЗІ! КОЛЕГИ І ПАРТНЕРИ! Прийміть сердечні вітання з Новим роком !

Ось і добігає кінець року. Кожен рік приносить багато хорошого, а про погане ми не будемо згадувати. Від нас відходить 2018 рік, непростий, але водночас надзвичайно продуктивний. Ми повинні сміливо, без побоювань і озирання на минулі невдачі, увійти у Новий 2019 рік. 

Цього року ми пережили безліч переломних подій, які обов'язково залишаться в нашій пам'яті. Спасибі за те, що ви були і залишаєтеся з нами. Нехай Новий Рік принесе нам всім нові сили для втілення самих амбітних планів і звершень. Нехай все, що планували, обов'язково збудеться, все, що хотіли почати, – почнеться, а що хотіли закінчити – закінчиться. Нехай у наступному році ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до людей, які нас оточують, а світ відкриє нам нові двері!

Бажаємо Вам, щоб життєві труднощі та негаразди не збили Вас із обраного шляху і Ви зуміли протистояти всім витівкам непередбачуваної долі. А Фортуна хай супроводжує всі миті життя і допомагає у здійсненні найнеймовірніших задумів. Хай принесуть новорічні свята радісний настрій на весь рік і краще майбутнє, додадуть сил і наснаги та впевненості у завтрашньому дні!