Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Поетичні роздуми

21 березня – Всесвітній день поезії. До цієї події долучилася й бібліотека. У цей день ми вперше вирішили зібратися на «Поетичні роздуми» та почитати вірші улюблених поетів або вірші, які найбільше вразили, зачепили душу.


До співробітників бібліотеки приєдналася поетеса Дея Тененбаум, яка закінчила геологорозвідувальний факультет нашого університету та є членом літературної студії «Вуглик». Панувала затишна й доброзичлива атмосфера. Звучали вірші Ліни Костенко, Івана Буніна, Йосипа Бродського, Миколи Гумильова, Расула Гамзатова, Хуана Гойтісоло, Володимира Висоцького, Світлани Жолоб, Олександра Дольського, Людмили Некрасовської, Михайла Ісаковського, Григорія Остера, Арсена Тарковського, Степана Олійника, Дмитра Артіса та інших.

  

Ми відкрили з цікавістю поетичні вподобання один одного і нам настільки це сподобалося, що прийшла думка – започаткувати традицію зустрічатися цього дня у бібліотеці та читати вірші.

Тож, наступного року запрошуємо приєднатися усіх охочих до наших поетичних посиденьок.

  

 

Творчій колектив

науково-технічної бібліотеки