Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

День незалежності України – це свято добра та миру, взаєморозуміння й злагоди!

     Шановні колеги, студенти та просто друзі! Щиро вітаємо Вас із визначним святом – Днем незалежності України!

    День незалежності України – це свято добра та миру, взаєморозуміння й злагоди. Перестаньмо бути залежними від чужої думки! Незалежність українців – це наша особиста свобода і самовизначення.

   День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

   Нині ми впевнено стверджуємо: Українська держава відбулася, стала визнаною. Ми стали органічною частиною світової спільноти. Нас запрошують стати партнером у важливих проєктах як на Заході, так і на Сході. Ми самі здобули історичний шанс стати сучасною, заможною, шанованою нацією. У нас є підстави впевнено дивитися в майбутнє. Нова доба відкриває нові можливості та перспективи для кожного з нас. 

   Тож знаходьте у житті позитивні моменти та радійте гарним подіям! Нехай у житті кожного українця буде більше посмішок, радості та сміху! Нехай ваші серця зігріває почуття свободи! Живіть у мирі та злагоді з сусідами, колегами, рідними й близькими! Нехай кожен прийдешній день буде наповнений радісними митями! Натхнення всім українцям, щастя і гармонії! Тепла та нових досягнень! Любіть Україну всім серцем!