Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Дебют Івенту, або Запрошуємо до…

24 вересня відбулося урочисте відкриття Івент-центру «CoLibry» і вже перші тижні роботи виявилися дуже насиченими на події:

26 вересня Свято друзів книги (Порушуючи традиції, але не відходячи від них, або Без офіціозу).

Знайомтесь: дарувальники і подарунки (сама бібліотека 120 років тому починалась з дарування першим директором Катеринославського Вищого Гірничого Училища Сергієм Миколайовичем Сучковим понад 2500 книг і журналів. І ця традиція триває й досі);

Історія Дніпра на книжкових сторінках (з фондів науково-технічної бібліотеки університету);

Умови і можливості нового структурного підрозділу бібліотеки – івент-центру.

  

1 жовтня – в експериментальному форматі інтерактивної дискусії «Вибір. Дія. МотиваціЯ» пройшла перша зустріч студентів I курсу Інституту Економіки (спеціалізація – фінанси, менеджмент, маркетинг) з викладачем кафедри Іноземних мов Євгенія Солдатенко, яка поділилася власними успішними «кейсами» щодо реалізації різноманітних проектів:

– Французький простір "Дніпровської Політехніки";

– навчання у магістратурі та аспірантурі Франції;

– створення мобільного додатку Virtual Geological Museum (за основною освітою Євгенія Солдатенко – доктор філософії з природничих наук).

Студенти з цікавістю долучилися до дискусії, активно відповідали на питання та, в свою чергу, детально допитувались, як генерувати цікаві ідеї та втілювати їх у життя.

 

2 жовтня – завідувач відділу аспірантури і докторантури НТУ "Дніпровська політехніка" Лариса Колісник провела інтеграційну зустріч з аспірантами 1 року навчання.

Аспіранти поспілкувалися з керівництвом і викладачами нашого університету. До бесіди долучилися: перший проректор Олександр Азюковський, проректор з наукової роботи Олександр Бешта, завідувач кафедри філології та мовної комунікації Світлана Ігнатьєва, директор Українсько-Французького центру мови та культури Євгенія Солдатенко та інші. 

Учасники зустрічі ознайомилися з умовами роботи та навчання в нашому університеті, поділилися досвідом, отримали посвідчення аспірантів.

 

3 жовтня – прошло практичне заняття "Типи змісту: Факт чи думка. Традиційні медіа" курсу змішаного навчання, розробленого Радою наукових досліджень та обмінів IREX в Україні з інфомедіаграмотності "Very Verified: a course for media Literacy".

Фасилітатор: доцент кафедри іноземних мов Ірина Зуєнок.

Учасники: викладачі англійської мови кафедри іноземних мов та викладачі інших кафедр НТУ "Дніпровська політехніка" і міста.

Заняття відвідали представники Посольства США в Україні, директор програм з англійської мови у Вірменії, Азербайджані, Грузії, Україні та Молдові доктор філософії (PhD) Тім Коллінз та його помічник Альона Сухініна. Вони обговорили з учасниками курсу можливості подальшого розвитку медіа-грамотності, педагогічної майстерності та оволодіння англійською як мовою міжнародного спілкування.

 

7 жовтня – відбулася поетична лекція "Срібне століття як стиль життя". Ігор Москалевський, староста групи 052-19-1 (Політологія), запропонував своє бачення цієї теми.

       

Запрошуємо всіх до співпраці!!!