Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Почесний Консул Литовської республіки у НТУ "Дніпровська політехніка"

27 січня бібліотека Українсько-Американського ліцею НТУ «Дніпровська політехніка» поповнилась новим, незвичайним підручником з економіки. В івент-центрі Colibry університетської бібліотеки Почесний Консул Литовської Республіки у м. Дніпро Віталій Півняк урочисто вручив його ліцеїстам.

 

«Економіка: посібник для 8 (9) класів» – інтерактивний підручник, розроблений колективом авторів Литовської Республіки на основі підручника «Економіка за 31 годину» та перекладений українською за підтримки проєкту BendukidzeFreeMarketCenter, розповсюджується у кращих школах України – повідомила присутнім представниця Центру Наталія Мельник.

Ректор НТУ «Дніпровська політехніка» Геннадій Півняк та директор Українсько-Американського ліцею Анатолій Роєнко зазначили, які виклики ставить перед молоддю сучасне життя, і які задачі стоять перед університетом і ліцеєм.

 Яким чином в Дніпровській політехніці реалізується співробітництво з країнами Балтії розповіли:

 

  • директор Навчально-наукового інституту гуманітарних і соціальних наук, координатор академічного співробітництва з країнами Балтії Сергій Грищак;
  • координатори програм подвійних дипломів з Каунаським університетом Вітовта Великого – завідувач кафедри історії та політичної теорії Геннадій Первий (програма «Світова політика та економіка») та завідувачка кафедри обліку і аудиту Марина Пашкевич (програма «Міжнародна політика та студії розвитку);
  • координатор програми подвійних дипломів з Вільнюським технічним університетом імені Гедімінаса, декан Фінансово-економічного факультету Ольга Грибіненко (програма «Інвестиційна економіка). 

Модератором заходу виступила професор Марина Пашкевич.

 

 

 

Творчий колектив науково-технічної бібліотеки