Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Способи підривання зарядів вибухових речовин

Способи підривання зарядів вибухових речовин : навч. посіб. / В. В. Соболев, А. В. Чернай, В. М. Чебенко, О. В. Скобенко. – Д. : ТОВ «ЛізуновПрес», 2013. – 86 с.


У навчальному посібнику приведені основні відомості про способи та системи підривання зарядів вибухових речовин, фізичні закономірності, що закладені в основу їх побудови; головні елементи систем, що обумовлюють ефективність підривання зарядів вибухових речовин, їх технічні характеристики, правила безпеки у поводженні та під час використання.

Розраховано на студентів вищих навчальних закладів з напряму підготовки «Гірництво», «Інженерна механіка», «Екологія» та «Електромеханіка», що включають такі дисципліни: «Технологія та безпека виконання вибухових робіт», «Вибухові роботи», «Руйнування гірських порід вибухом», «Вибухові роботи у міських умовах», «Спеціальні види підривних робіт», а також для широкого кола користувачів – фахівців з вибухової справи, інженерів та аспірантів.