Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Директор бiблiотеки

Директор бібліотеки: Нефедова Ольга Никифорівна

Кімната: 1/6

Контактна інформація: НТБ Державного ВНЗ "Національний гірничий університет"

Адреса: 49027 м.Дніпропетровськ, пр. К.Маркса, 19

Тел.: (0562) 47-36-07 Факс: (0562) 47-36-07

E-mail: nefjodova@nmu.org.ua

Ольга Никифорівна Нефедова, директор Науково-технічної бібліотеки Національного гірничого університету.

Закінчила Самаркандський державний університет ім. А. Навої за спеціальністю «російська мова та література» з присвоєнням кваліфікації «філолог, викладач». У жовтні 1976 р. почала працювати в НГУ бібліотекарем. Пройшла шлях від рядового працівника до заступника директора, а 24 травня 1990 р. очолила бібліотеку. 

Сьогодні бібліотека налічує більше 1 млн. 300 тис. примірників і залишається базовою науково-технічною бібліотекою для всіх навчальних і науково-дослідних організацій міста й області. Одним з найважливіших досягнень бібліотеки за час керівництва О.Н. Нефедової є впровадження нових інформаційних технологій та створення електронного каталогу, який на сьогодні налічує понад 600 тис. бібліографічних записів. У бібліотеці впроваджено автоматизований облік та штрихкодування всіх нових надходжень. Значна увага, за ініціативи директора, приділяється створенню і виданню бібліографічних покажчиків, присвячених життю і творчій діяльності вчених університету, історії окремих підрозділів.