Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Лондон Д. Серця трьох

Лондон Д.   Серця трьох : роман / Джек Лондон ; пер. з англ. М. Іванова. – Київ : Знання, 2015. – 342 с. – (Скарби: молодіжна серія).

 

Джек Лондон (1876-1916) – відомий американський письменник, твори якого приваблюють і хвилюють читачів усього світу романтикою мужності й пригод, прославляють кращі якості людини. «Серця трьох» – це ювілейний (п’ятдесятий) роман письменника, завершенням роботи над яким він відзначив своє сорокаліття. Роман вражає насамперед динамічністю сюжету, несподіваними змінами подій. Небезпечні мандри у Кордильєрах, пошуки скарбів майя, підступність ворогів і відданість друзів,мужність головних героїв, благородство і палке кохання – ось той світ, у який поринає читач твору. Книга є взірцем пригодницько7го роману, легко читається і майже століття не втрачає популярності як серед дітей та і серед дорослих.