Вебінари червня від Web of Science українською.

Для ефективного використання усіх інструментів Clarivate проводить щомісяця безкоштовні вебінари українською у Webex. Необхідна попередня реєстрація. Перейдіть за відповідним посиланням натисніть на слово REGISTER та заповніть анкету. Учасник що прослухав більше 90 % основного часу вебінару отримує на електронну пошту посилання для завантаження сертифікату протягом трьох робочих днів по закінченню заходу.

9 червня 2022

Тема: Як обрати видання для публікації та не помилитися з вибором

Тези: Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Скільки коштує? Де опублікуватися безкоштовно? В яких журналах більше статей за моєю темою за останні роки? Як зберегти перелік таких видань? Що таке високоцитована робота? Чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань в переліку літератури? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Як швидко і без помилок оформити публікацію за форматом видання Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація: оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register, заповніть анкету

10:15–11:15 https://bit.ly/3GePbEa

16:15–17:15 https://bit.ly/3n5brYB


14 червня 2022

Тема: Clarivate для науковців

Тези: Мета вебінару нагадати/познайомити, навчити ефективно працювати з головними ресурсами Clarivate для наукової діяльності. Зокрема з базою даних Web of Science Core Collection для пошуку, аналізу наукової літератури, підбору видань, партнерств, грантів. Journal Citation Reports для коректної оцінці, порівняння видань. EndNote – оформлення власних публікацій за форматами обраного видання, EndNote Click пошук повних текстів, Publons презентації досягнень науковця. Розраховано на початківців та тих хто бажає ознайомитися з останніми оновленнями ресурсів. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація: перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register, заповніть анкету

10:15–11:15 https://bit.ly/3PvJPIG
16:15–17:15 https://bit.ly/3MHd2Pa


Серія Research Smarter

28 червня 2022

Тема: Research Smarter: Світ цитувань.

Тези: Цитування та його види. Чому ми цитуємо документи? Структура Web of Science, звідки та які там цитування, як їх оцінити та використати. Чемпіони цитувань та сплячі красуні.Звіт по цитуванню та пов’язані записи. Про що говорять абсолютні та нормалізовані показники, які використовували цитування: імпакт-фактор, CNCI, JCI, індекс Хірша тощо. Як ці метрика використовується для оцінки організацій, тем і науковців. Як збільшити цитування та h-індекс? Чому не підраховано всі цитати? Профіль автора, хто та де цитує ваші публікації (географія цитування). Пошук в пристатейній бібліографії. Як знайти цитування робіт/журналів, якщо вони не проіндексовані у Web of Science? Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація: перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register, заповніть анкету
10:15–11:15 https://bit.ly/39E8WIV30 червня 2022

Тема: Research Smarter:Новий Journal Citation Reports

Тези: Що чекає нас в новому Journal Citation Reports? Приєднуйтесь до нашого вебінару, щоб дізнатися як проаналізувати впливовість журналу, досліджуючи значну кількість показників цитування, в тч імпакт-фактор журналу, і його варіації, JCI квартиль та інші. І як приймати зважені рішення де публікуватися, незалежно від того, надсилаєте ви свій перший рукопис чи чергова видатна публікація.

Реєстрація: перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register, заповніть анкету
10:15–11:15 https://bit.ly/3PD4o60
Вебінари проводить Тихонкова Ірина, к.б.н.,
Консультант з регіональних рішень Clarivate

Записи вибраних вебінарів на ютьюб каналі
https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

Нова сторінка з розкладами вебінарів та додатковою інформацією:

https://clarivate.libguides.com/europe/ukraine

Продовжити роумінговий доступ за посиланням

Подивитися курс Наукова комунікація в цифрову епоху

Інформація в ФБ https://www.facebook.com/Ukr.Sci.Kit .

Вас може так само зацікавити

Презентація книги Миколи Чабана «На терезах вічності» Art

Презентація книги Миколи Чабана «На терезах вічності»

Альбрехт Дюрер – німецький геній мистецтва епохи Ренесансу Art

Альбрехт Дюрер – німецький геній мистецтва епохи Ренесансу

Мистецтво – це «я»; наука – це «ми» Art

Мистецтво – це «я»; наука – це «ми»

Увага! Перереєстрація користувачів! Art

Увага! Перереєстрація користувачів!