Запрошуємо на презентацію подорожуючої виставки

Запрошуємо на презентацію подорожуючої виставки світлин з програм Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності!

📆 Коли: 30/09/2020 об 11:00 Івент-центр «CoLibry»

👫 Для кого: активна молодь, представники громадських організацій, колишні випускники програм Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності, місцеві медіа та всі бажаючі.

Дніпро став одним із шести міст України, в якому покажуть подорожуючу фотовиставку. До неї увійшли 40 світлин з проєктів Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності. Знімки збирали серед українських громадських організацій і молоді, яка брала участь у програмах Європейського Союзу.

Erasmus+ та Європейський корпус солідарності — це програми ЄС, завдяки яким українська молодь разом із ровесниками з усієї Європи може взяти участь у міжнародних обмінах, тренінгових курсах або поїхати волонтером за кордон.

У 2020 році завершується черговий семилітній цикл цих програм. І хоч попереду нові можливості та розширення напрямків, українські громадські організації об’єдналися, аби підбити підсумки та згадати роки Erasmus+ та Європейського корпусу солідарності в Україні.Під час презентації в Дніпрі ми запланували виступи спікерів з досвідом участі в молодіжних проєктах Erasmus+, волонтерських ініціативах та студентскій мобільності.

Наші спікери:

✅Ксенія Шепотько, досвідчена учасниця молодіжних обмінів та тренінг-курсів програми “Erasmus+ молодь”

✅Катерина Пряжнікова, координаторка проєктів “Erasmus+ молодь”.

✅ Вікторія Коврова, учасниця міжнародної кредитної мобільності Erasmus+ в Університеті Хаєн (м. Хаєн, Іспанія)

✅Леся Дорошенко, учасниця проєктів Розвитку потенціалу молоді програми Erasmus+

✅ “Секретний спікер”

❗Важливо. Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог, тож не забудьте надягнути медичну маску чи респіратор.Презентацію фотовиставки в Дніпрі організовує Інформаційний центр Erasmus+Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні у партнерстві з НТУ “Дніпровська політехніка” та НКО “Розвиток та ініціатива”.

📌 Довідково: Info Centre for Erasmus+ Youth and European Solidarity Corps in Ukraine надає консультації та підтримку організаціям в Україні, сприяє поширенню кращих практик та налагодженню співпраці у реалізації проектів в рамках молодіжних програм ЄС. Info Centre for Erasmus+ Youth and European Solidarity Corps in Ukraine був створений ГО Center for Euroinitiatives за підтримки Ресурсного центру SALTO для країн Східної Європи та Кавказу (www.salto-youth.net).

Реєстрація для учасників за посиланням:https://cutt.ly/ZfCnY7L

Вас може так само зацікавити

Від патріотичних пісень до національного гімну Art

Від патріотичних пісень до національного гімну

Локальний фандрейзинг Art

Локальний фандрейзинг

Пaрк імені Тараса Шевченко Art

Пaрк імені Тараса Шевченко

Міжнародний день сміху Art

Міжнародний день сміху