Факультатив «Азербайджанський мультикультуралізм»

Увага всім, хто прагне нових знань!

📌З 16 квітня в Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» буде проводитися факультатив «Азербайджанський мультикультуралізм» під егідою державної установи Азербайджанської Республіки — Бакинського міжнародного центру мультикультуралізму та організаційного сприяння Українсько-Азербайджанського культурно-ділового центру Дніпровської політехніки. Спікер — представник в Україні БМЦМ Гончарук Марина.

❗Перше заняття відбудеться 16 квітня о 16.00 на платформі «Zoom». Факультатив буде проводиться щосуботи, впродовж двох місяців. В рамках занять ми всебічно розглянемо явище азербайджанського мільтикультуралізму та міжкультурний і міжрелігійний діалог в Азербайджані.

‼️Після закінчення факультативу буде видано сертифікати. Ті, хто відвідував факультатив матимуть пріоритетне право на навчання в міжнародних школах мультикультуралізму в Азербайджані.

📌Всі, хто бажає приєднатися до факультативу, напишіть, будь ласка, на електронну адресу goncharuk_maruna@ukr.net свої ПІБ, курс, факультет і назву університету.

☑Підключитись до Zoom конференції можна за посиланням:

https://zoom.us/j/95890174238?pwd=MTAzVWcwc3RRNG5yS0ZHaUwzWkp3dz09

Вас може так само зацікавити

Світ шанує книгу: Пам’ятники книзі в різних країнах Art

Світ шанує книгу: Пам’ятники книзі в різних країнах

Свято Водохреща Art

Свято Водохреща

Вітаємо працівників та друзів бібліотеки зі святом – Днем бібліотек! Art

Вітаємо працівників та друзів бібліотеки зі святом – Днем бібліотек!

«Мета музики – торкатися серця…» Art

«Мета музики – торкатися серця…»