Телеміст дружби українських та азербайджанських школярів «Діти в усьому світі за мир»

17 травня в Українсько-Азербайджанському культурно-діловому центрі  НТУ «Дніпровська політехніка» відбувся телеміст дружби українських та азербайджанських школярів «Діти в усьому світі за мир».

Захід організовано за ініціативи директора Українсько-Азербайджанського культурно-ділового центру Геннадій Онищенко та представниці Міжнародного Штабу Допомоги Українцям в Азербайджані, ініціаторки фонду #Help Ukraine Baku та директорки журналу Business Woman в Азербайджані, Людини з активною громадською позицією Лідії Шестак-Алієвої. В телемості взяли участь учні 6-11 класів середніх загальноосвітніх шкіл міста Дніпра та міста Баку.

Почесними гостями заходу стали проректор з перспективного розвитку НТУ «Дніпровська політехніка» Микола Трегуб, завідувачка кафедри міжнародних відносин і аудиту Марина Пашкевич та вчитель історії комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 106 «середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Дніпровської міської ради Олена Гаврюшина.

В рамках міжнародного телемосту був оголошений літературний конкурс «Діти всього світу за мир». Спілкування проходило у неймовірній атмосфері співчуття та співпереживання, діти та дорослі підтримували один одного оплесками, а хвилювання деяких учасників під час виступу передавалося усім присутнім. Дуже вразила емоційна підтримка азербайджанськими дітьми в своїх творах та висловлюваннях народу України у цей непростий час, бо чужої біди не буває.

Також дуже емоційним стало музичне привітання учениці 4 класу школи № 106 Вікторії Денисенко піснею «Ой, у лузі червона калина», яка стала справжнім хітом серед українців та символом майбутньої перемоги.

За результатами роботи журі було оголошено переможців конкурсу та вручено дипломи за I, II, III місця, а також за креативність та глядацькі симпатії. Від імені адміністрації університету були вручені подяки директору середньої загальноосвітньої школи № 106 Інні Палєєвій та вчителю історії Олені Гаврюшиній за високий рівень організації роботи з національно-патріотичного виховання школярів та продуктивну співпрацю з НТУ «Дніпровська політехніка» та з нагоди проведення міжнародного телемосту.

Наприкінці зустрічі учасники телемосту дякували організаторам за прекрасну можливість приєднатися до цікавого заходу, за набуття чудового досвіду спілкування зі своїми однолітками, а також можливість відчути підтримку один одного саме в скрутні часи.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю, до нових зустрічей в ефірі!

Вас може так само зацікавити

Увага! Перереєстрація користувачів! Art

Увага! Перереєстрація користувачів!

Ось і прийшло саме чарівне свято… Art

Ось і прийшло саме чарівне свято…

Презентація соціальних відеороликів поставлених в рамках програми «Культура законності» Art

Презентація соціальних відеороликів поставлених в рамках програми «Культура законності»

Творчий вечір Марії ДРУЖКО Art

Творчий вечір Марії ДРУЖКО