Вебінари від компанії Clarivate

З 11 до 14 жовтня 2021 року співробітники науково-технічної бібліотеки взяли участь у серії вебінарів від компанії Clarivate щодо роботи з базою даних Web of Science Core Collection та можливостей аналітичного інструменту InCites (мова вебінарів – українська) та отримали відповідні сертифікати.

Теми вебінарів:

Хижацькі видання: розпізнати та уникнути.

Публікація в хижацьких виданнях – це втрата результатів досліджень, часу, фінансових ресурсів і найголовніше – репутаційні втрати. Під час вебінару йтиметься про основні типи хижацьких видань, на що варто звернути увагу при виборі видання для публікації, як перевірити індексацію видання, наприклад, у базі даних Web of Science Core Collection. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет. 

Підбір видання та оформлення матеріалів для публікації.

Технічні та наукові критерії якості наукового видання. ISSN, doi, impact factor, які можуть бути варіації останнього. Як порівняти видання та обрати краще для публікації результатів ваших досліджень. Як перевірити чи індексується видання у Web of Science Core Collection. Оформлення публікації. Публікаційний процес. Різні бізнес-моделі видання, як друкуватися безкоштовно. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет. 

Типи пошуку в Web of Science Core Collection.

На платформі Web of Science представлено чотири типи пошуку: пошук документів, розширений пошук, в пристатейній бібліографії та за автором. Протягом вебінару буде розглянуто алгоритми пошуку, синтаксис пошукових запитів, найчастіші помилки користувачів, як здійснювати уточнення, аналіз та збереження отриманих даних. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет. 

Можливості аналітичного інструменту InCites.

Оглядовий вебінар про можливості аналітичного інструменту InCites для ЗВО і наукових установ України. Які дані використовуються, які показники розраховуються, що таке CNCI, на що звертати увагу при аналізі здобутків установи, як порівняти різні установи за здобутками у певній галузі або сукупність документів за певною темою. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет. 

Вебінари проводила Ірина Тихонкова – експертка з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Clarivate.

Вас може так само зацікавити

Боротьба за свідомість… Art

Боротьба за свідомість…

Варто (цікаво) прочитати Art

Варто (цікаво) прочитати

З новим роком! Art

З новим роком!

Урочисте відкриття Івент-центру “CoLibry” Art

Урочисте відкриття Івент-центру “CoLibry”