Міжнародний телеміст дружби українських та азербайджанських школярів під красномовним гаслом «Ні – війні!»

03 листопада в Українсько-Азербайджанському культурно-діловому центрі  НТУ «Дніпровська політехніка» вже вдруге відбувся міжнародний телеміст дружби українських та азербайджанських школярів під красномовним гаслом «Ні – війні!».

Захід організовано за ініціативи директора Українсько-Азербайджанського культурно-ділового центру Геннадія Онищенка та представниці Міжнародного Штабу Допомоги Українцям в Азербайджані, ініціаторки фонду #Help Ukraine Baku та директорки журналу Business Woman в Азербайджані, Людини з активною громадською позицією Лідії Шестак-Алієвої. У телемості взяли участь учні 2-11 класів середньої загальноосвітньої школи № 106 міста Дніпра та школярі міста Баку разом з українськими учнями, що вимушено перебувають в Азербайджані через агресію росії проти України.

Почесними гостями заходу стали ректор НТУ «Дніпровська політехніка» Олександр Азюковський, завідувачка кафедри міжнародних відносин і аудиту Марина Пашкевич та вчителька історії комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 106 «середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Дніпровської міської ради Олена Гаврюшина.

«Мистецтво посеред війни» – так умовно можна назвати теперішню зустріч школярів по обидва боки екрана. Діти шкіл Баку та Дніпра у спільних зусиллях в боротьбі за мир, об’єднані єдиними життєвими цінностями, демонстрували стійкість в умовах війни та свої таланти.

Зворушливі слова підтримки та побажань здоров’я летіли з екрана від бакинських школярів українським одноліткам: «Ми хочемо, щоб Ви були під захистом, який ми шлемо з Азербайджану». А також найприємнішим було усвідомлення того, що українська мова за тисячі кілометрів лунає і в Баку і в Дніпрі!

Під час спілкування школярі ділилися з присутніми своїми мистецькими досягненнями, уподобаннями, творчими хобі та спортивними результатами: презентували малюнки на тему миру та перемоги, улюблені хобі та навички з ткацького, в’язального та мистецтва макраме, декламували вірші, грали на музичних інструментах тощо.  

«Діти під час тривог вимушені припиняти свої заняття та тренування, але у такий спосіб вони підтримують своїх батьків, викладачів, однокласників і особливо воїнів ЗСУ та чекають на перемогу» – зазначила Олена Гаврюшина, представляючи творчі доробки своїх вихованців.

Найменша учасниця телемосту Діана Марченко, учениця 2 класу 106 школи (м. Дніпро) прочитала вірш Олеся Лупія «Як ти любиш Україну».

«Спалахом» телемосту назвала професорка Марина Пашкевич виступ Зразкового хореографічного колективу «ПРОЛІСОК» (керівник – Вікторія Голуб). Танцюристи представили композиції «Дев’ятка» та «Подоляночка».

Насамкінець відбулося вручення подяк та подарунків учасникам  телемосту, натомість учасники телемосту дякували організаторам за прекрасну можливість долучитися до цікавого заходу, за набуття чудового досвіду спілкування зі своїми однолітками, а також можливість відчути підтримку один одного саме в скрутні часи. На згадку зроблено декілька спільних фото.

Від імені адміністрації університету були вручені подяки директору середньої загальноосвітньої школи № 106 Інні Палєєвій та вчителю історії Олені Гаврюшиній за високий рівень організації роботи з національно-патріотичного виховання школярів та продуктивну співпрацю з НТУ «Дніпровська політехніка» та з нагоди проведення міжнародного телемосту «Ні – війні!».

Сподіваємось – наша зустріч не остання! Єднаймося в боротьбі!

Вас може так само зацікавити

Мова – втiлення думки Art

Мова – втiлення думки

Запрошуємо на презентацію! Art

Запрошуємо на презентацію!

Увага! Перереєстрація користувачів! Art

Увага! Перереєстрація користувачів!

Аптечка самодопомоги. Як допомогти собі та сформувати запас медикаментів у випадку недоступності медичних послуг. Art

Аптечка самодопомоги. Як допомогти собі та сформувати запас медикаментів у випадку недоступності медичних послуг.