Науково-технічна бібліотека презентує виставку наукового доробку ГЕННАДІЯ ГРИГОРОВИЧА ПІВНЯКА

Науково-технічна бібліотека презентує виставку доктора технічних наук, професора, академіка Національної академії наук України, почесного академіка Національної академії педагогічних наук України, заслуженого діяча науки і техніки України, двічі лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, лауреата премії НАН України ім. Лебедєва, почесного ректора і голови вченої ради НТУ «Дніпровська політехніка» ГЕННАДІЯ ГРИГОРОВИЧА ПІВНЯКА.

Матеріали виставки відображають життєвий шлях Людини і Вченого, який тісно пов’язаний з НТУ «Дніпровська політехніка» – від студента та випускника університету до 38-річного ректорства – та науковий доробок відомого вченого у галузі електроенергетики та стійкості геотехнічних систем, засновника наукової школи гірничої та металургійної електроенергетики.

Академік Г. Г. Півняк — визнаний у світі вчений, генератор неординарних ідей, талановитий педагог та організатор масштабних і актуальних наукових досліджень.

Зичимо Геннадію Григоровичу й надалі не зупинятися, а всіх зацікавлених запрошуємо до Науково-технічна бібліотека НТУ “Дніпровська політехніка”.

Вас може так само зацікавити

Традиція, що об`єднує нас … Art

Традиція, що об`єднує нас …

Всеукраїнський День бібліотек! Art

Всеукраїнський День бібліотек!

11 січня – Всесвітній день «Дякую» Art

11 січня – Всесвітній день «Дякую»

Таємниці степових археологічних культур Art

Таємниці степових археологічних культур