Візит делегації представників Республіки Азербайджан

23 грудня до Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» прибула делегація представників Республіки Азербайджан, метою візиту якої були урочистості присвячені 650-річному ювілею великого азербайджанського поета Сеїда Імадеддіна Насімі. Відповідно до плану перебування гостей в університеті, спочатку делегація зустрілась із представниками адміністрації, відвідала фотовиставку, присвячену 120-літтю Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» та науково-технічну бібліотеку, де ознайомилась із виставкою раритетних видань.

Основні активності відбулися в івент-центрі «CoLibry» Науково-технічної бібліотеки НТУ «Дніпровська політехніка» за підтримки Посольства Республіки Азербайджан в Україні та Громадського об’єднання «Об’єднаний Конгрес азербайджанців України у Дніпропетровській області». Почесними гостями були Голова ОКАУ Наджаф Ахмедов, Голова Ради ОКАУ Сулейман Рахманов.

Модератором свята виступив директор бібліотеки Геннадій Онищенко, який презентував творчість Насімі й читав його вірші, вперше перекладені українською мовою. Долучились до заходу представники  Кафедри філології та мовної комунікації та кафедри Обліку та аудиту.

Азербайджанська діаспора зі свого боку ознайомила присутніх з особливостями своєї культурної спадщини.

Результатом цієї зустрічі стало підписання «Протоколу про наміри». Також велись перемовини про створення Азербайджанського культурного центру на базі Науково-технічної бібліотеки Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

Першим кроком сумісної співпраці був подарунок до фондів бібліотеки книг, що знайомлять нас зі славним Азербайджаном.

Вас може так само зацікавити

Зі святом 1 вересня! Art

Зі святом 1 вересня!

Нові автореферати дисертацій Art

Нові автореферати дисертацій

З Днем Конституції України! Art

З Днем Конституції України!

Лабораторія фантастики Art

Лабораторія фантастики