Cерія вебінарів «Підтримка ментального здоров’я в умовах війни»

Незважаючи на війну в країні та всі негаразди, ми продовжуємо працювати. У рамках проєкту «Розбудова спроможності громад до розвитку системи громадського здоров’я», що реалізується Громадською спілкою Культурна ліга сходу за підтримки Федерального уряду Німеччини через GIZ, одним із координаторів якого виступає науково-технічна бібліотека НТУ «Дніпровська політехніка» пройшла серія вебінарів «Підтримка ментального здоров’я в умовах війни» для громад з Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей.

Війна в Україні перекреслила багато наших планів. Незважаючи на стрімкий розвиток інформаційних технологій, бібліотеки залишаються важливою складовою гуманітарної сфери будь-якої держави.

Оговтавшись від перших днів ворожого нападу, ми продовжуємо працювати, брати участь у волонтерській допомозі, по можливості допомогати внутрішньо переміщенним особам, які потребують не лише психологічної підтримки.

Тому дуже актуальним в теперішній час є питання «Як подбати про своє ментальне здоров’я та творчу спроможність в умовах війни».

Проєкт «Розбудова спроможності громад до розвитку системи громадського здоров’я», що реалізується ГС «Культурна Ліга Сходу» в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини

Вас може так само зацікавити

Видатний майстер документально-художньої прози Art

Видатний майстер документально-художньої прози

XIX Всеукраїнський радіодиктант національної єдності Art

XIX Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Бібліотека – шлях у майбутнє Art

Бібліотека – шлях у майбутнє

Вебінари червня від Web of Science українською. Art

Вебінари червня від Web of Science українською.