Іспит на визначення рівня володіння державною мовою 2.0 (для виконання службових обов’язків)

На базі Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» зараз можна скласти іспит  на предмет володіння державною мовою (для виконання службових обов’язків).  Івент-центр «CoLibry» (кім. 1/11) науково-технічної бібліотеки став іспитовим майданчиком для всіх охочих, хто прагне випробувати свої знання з української мови.

В Іспитовій аудиторії працюють бібліотекарі-інструктори, які попередньо пройшли навчання та готові технічно консультувати претендентів. 

Для складання іспиту та отримання сертифіката про рівень володіння державною мовою, претенденту необхідно:

✅ онлайн зареєструватися за посиланням: https://exam.mova.gov.ua, зазначивши ПІБ, дату, місце і час складання іспиту (із запропонованих варіантів).

✅ прийти на зареєстрований час до Іспитової аудиторії із документом, що ідентифікує особу та електронний ключ, а також негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до складання іспиту або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які внесені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка порталу Дія;

✅ скласти іспит, використовуючи платформу https://exam.mova.gov.ua.

Результати іспиту встановлюються не пізніше 15 календарних днів від дати складення іспиту. 

Тривалість іспиту на визначення рівня володіння державною мовою для виконання службових обов’язків – 30 хвилин.

Оновлений іспит має дві частини – письмову та усну.

Письмова частина складається з 29 тестових завдань. Час виконання – до 20 хвилин.

Усна частина «Говоріння» складається з одного завдання відкритого типу, де ваше мовлення буде записано на відео. Час виконання – до 10 хвилин.

Якщо людина не склала іспит, то через 4 місяці може скласти його ще раз.

Зареєстровані претенденти, які не з’явилися на іспит, вважатимуться такими, які використали свою спробу скласти іспит. Повторно учасники в такому випадку зможуть зареєструватися на повторне тестування лише через 4 місяці.

За інформацією Національної комісії зі стандартів державної мови, тестову частину іспиту автоматично перевіряє комп’ютер, решту роботи – екзаменатори. Остаточні результати іспиту своїм рішенням встановлює Комісія протягом 15 календарних днів, дані про сертифікати вносять до Реєстру державних сертифікатів у цей же або на наступний день.

Державний сертифікат не має терміну придатності і видається, як і документи про освіту, на необмежений термін.

Вас може так само зацікавити

Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі Art

Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі

Відкриваємо Європу разом Art

Відкриваємо Європу разом

Ніколи знову Art

Ніколи знову

Виставка-перегляд видань екологічного профілю Art

Виставка-перегляд видань екологічного профілю