Зустріч із авторкою поезій, історичних та фантастичних оповідань Іриною ПАСЬКО

У повітрі запах весни, тепла та гарного настрою! А поезія та красне слово сьогодні звучать як їхні провісники. І нехай у всьому світі хоч на хвильку буде все добре, мирно та спокійно!

29 лютого у «CoLibry» науково-технічної бібліотеки НТУ «Дніпровська політехніка» відбулась зустріч із авторкою поезій, історичних та фантастичних оповідань Іриною ПАСЬКО. Пані Ірина – кандидатка філологічних наук зі спеціальності «Українська література», понад дев’ять років викладала на відповідній кафедрі у своїй Alma mater – Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.

На зустрічі, організованій викладачами кафедри філології та мовної комунікації, було презентовано її поетичну збірку «Криза середнього всього».

Історія створення цієї книжки, розповідала Ірина Пасько, розпочалася 2022 року, вже під час повномасштабної війни. Несподівано в інтернеті вона натрапила на оголошення столичного видавництва «Відкриття», яке шукало молодих талановитих авторів, і заповнила заявку. Запрошення до співпраці надійшло через кілька місяців, коли авторка вже забула, що подала рукопис.

Вірші збірки «Криза середнього всього», за словами поетки, можна умовно поділити на «серйозні», верлібри та «несерйозні». Останні, схожі на стендапи, написані в іронічному, грайливому стилі, втім, не позбавлені глибинних сенсів. А ще вони про пошуки самосприйняття, про те, як не боятися бути недосконалим, як перемагати себе, свої страхи.

Ілюстрації  до збірки поезій Ірини Пасько створила її подруга, художниця Тетяна Адаменко.

Своїм позитивом, радістю, яку пані Ірина випромінює попри усі життєві буревії, вона дуже швидко створила атмосферу невимушеності, легкості та емоційного піднесення: жартувала, розповідала історії з власного життя, які потім раптово ставали віршами та цікавими оповідками.

Впродовж зустрічі авторка прочитала кілька поезій, якими когось насмішила, когось підбадьорила, а когось і розчулила. Докладно відповідала на запитання слухачів, що виникали під час прослуховування поезій.

Тож бажаємо Ірині Пасько натхнення й можливість втілювати те натхнення у нові поетичні збірки, а також нестримної енергії та купу гарних читачів!

Вас може так само зацікавити

Увага! Перереєстрація користувачів! Art

Увага! Перереєстрація користувачів!

Співець української землі Art

Співець української землі

Геній свого часу Art

Геній свого часу

Нові автореферати дисертацій Art

Нові автореферати дисертацій