По сторінках «Свята друзів книги»

Кожна установа, тим більше, просвітницька, має свої традиції. Чимало добрих традицій і в «Дніпровській політехніці» та в її бібліотеці. І однією з них є Свято друзів книги.

Щоб привернути увагу всіх небайдужих до процесу благодійництва з 1996 року у бібліотеці започатковано нову традицію: у день заснування університету проводити «Свято друзів книги». Завдяки інформаційній підтримці Заслуженого журналіста України Галини Андріївни Півняк ця традиція вийшла далеко за стіни університету. В цей день в університеті збираються шанувальники Книги, люди, що подарували книзі друге життя. Це справжнє свято для творчої інтелігенції. Під час таких свят проходять презентації книг різної тематики, але, найголовніше, відбувається духовне спілкування і єднання людей різних поколінь, поглядів, думок, а бібліотека має можливість поповнити фонди новими цікавими виданнями.

І ті, хто майже щорічно відвідує наше «Свято друзів книги», або хоча б раз зазирнув на  одне з них, напевно, запам’ятали «родзинки» кожного – чи то інсценовану суперечку  Книги з Комп’ютером, чи виступи театральних та співочих колективів нашого університету і гостей.

І, звичайно, неодмінною складовою кожного свята є живе спілкування його учасників.

Вас може так само зацікавити

Всесвітній день письменника Art

Всесвітній день письменника

Шановні пані! Art

Шановні пані!

Нові автореферати дисертацій Art

Нові автореферати дисертацій

Система, що впорядкувала світ… Art

Система, що впорядкувала світ…