День Державного прапора України – символ свободи та незалежності.

Щорічно, 23 серпня, українці відзначають День Державного прапора.

Прапор Держави – це важлива автентична складова символіки будь-якої країни. Державний стяг України був затверджений Верховною Радою 28 січня 1992 року.

Синьо-жовтий прапор України є не лише символом держави, а й національної гідності та ідентичності. Він є елементом, який об’єднує всіх українців, незалежно від їхньої політичної чи релігійної позиції, нагадуючи про коріння та історію нації.

Під час хвилі європейських революцій 1848 року, названої «Весна народів», синьо-жовтий стяг утвердився вже як прапор українського народу. Тоді, у червні 1848, таке знамено вперше підняли над ратушею у Львові. Але загалом ця символіка з нами зі значно давніших часів.

Поєднання блакитного тла та жовтого малюнку зустрічається в символіці українських населених пунктів, починаючи з часів Русі. Пізніше козаки використовували синє тло та малювали жовті хрести, небесні світила та зброю на полкових і сотенних знаменах.

Нинішня воєнна ситуація в Україні робить День прапора особливо значущим і важливим. Український прапор є символом єдності народу та підтримки української армії, яка захищає територіальну цілісність і суверенітет країни.

Вас може так само зацікавити

Іспит на визначення рівня володіння державною мовою 2.0 (для виконання службових обов’язків) Art

Іспит на визначення рівня володіння державною мовою 2.0 (для виконання службових обов’язків)

Вебінар ПРОФІЛЬ АВТОРА У SCOPUS – ПОШУК, КОРЕКЦІЯ Art

Вебінар ПРОФІЛЬ АВТОРА У SCOPUS – ПОШУК, КОРЕКЦІЯ

Колекція раритетних видань Доби українізації 20-30х рр. ХХ ст. Art

Колекція раритетних видань Доби українізації 20-30х рр. ХХ ст.

Геній свого часу Art

Геній свого часу